Riikide paremusjärjestus 1992. aasta taliolümpiamängudel

Siin on loetletud 1992. aasta taliolümpiamängudel medaleid saanud riigid medalite järgi arvutatud punktisumma järjestuses.

KohtRiikKuldHõbePronks4.5.6.Punkte
1.Saksamaa Saksamaa10106578181
2.SRÜ SRÜ968684163
3.Norra Norra96547139
4.Austria Austria669444132
5.Itaalia Itaalia464652104
6.USA USA54252385
7.Prantsusmaa Prantsusmaa35145577
8.Soome Soome31323454
9.Holland Holland11274250,5
10.Jaapan Jaapan1243347,5
11.Kanada Kanada23211547
12.Rootsi Rootsi1314636
13.Šveits Šveits1231329
14.Lõuna-Korea Lõuna-Korea21123
15.Tšehhoslovakkia Tšehhoslovakkia312322
16.Hiina Hiina3116
17.Uus-Meremaa Uus-Meremaa1211
18.Luksemburg Luksemburg210
19.Bulgaaria Bulgaaria218
20.Hispaania Hispaania14
Põhja-Korea Põhja-Korea14
Rumeenia Rumeenia114
Suurbritannia Suurbritannia124
24.Belgia Belgia11
Eesti Eesti11
Sloveenia Sloveenia11


Meeste 500 meetri kiiruisutamises jagasid hollandlane ja jaapanlane 5.–6. kohta.